Ο Σύλλογός μας στηρίζει την καμπάνια συγκέντρωσης υπογραφών για τη συνέχιση του αγώνα των Συλλόγων ΠΕ και ΕΛΜΕ και καλεί σε μαζική υπογραφή του κειμένου που μπορείτε να βρείτε στη σχετική πλατφόρμα παρακάτω.
![](http://www.a-athinon.gr/wp-content/uploads/2024/03/συγκέντρωση-υπογραφών-300x167.jpg)
Ο Σύλλογός μας στηρίζει την καμπάνια συγκέντρωσης υπογραφών για τη συνέχιση του αγώνα των Συλλόγων ΠΕ και ΕΛΜΕ και καλεί σε μαζική υπογραφή του κειμένου που μπορείτε να βρείτε στη σχετική πλατφόρμα παρακάτω.